Loading...
Veikals 2019-03-06T12:33:22+00:00
VEIKT PIEPRASĪJUMU

PVC un Alumīnija logi

Kvalitatīvi PVC, alumīnija logi un durvis par labām cenām.
Izgatavoti no silta un kvalitatīva vācu Gealan profila.
Pieejama plaša krāsu palete un plašs izmēru un formu klāsts.

Gealan 8000 6 kameru profils ar 2 blīvējuma vietām un 74mm profila biezumu garantē labu siltuma un skaņas izolāciju par zemu cenu.

Gealan 8000+ 6 kameru profilam ar 2 blīvējuma vietām un 83mm profila biezumu ir ļoti labas siltuma un skaņas izolēšanas spējas. Profila siltumvadības koeficients Uf=1.3Wm2/K

Gealan 9000 6 kameru profils ar 3 blīvējuma vietām un dziļāku stiklojuma ievietojumu šim profilam dod izcilas siltuma un skaņas izolācijas spējas. Profila siltumvadības koeficients Uf=0.92Wm2/K

Metāla jumti

Metāla jumti ir viens no izplatītākajiem jumtu segumu veidiem. Pateicoties savām īpašībām metāla dakstiņi, profilklājs un valcprofili jau sen ieņēmuši stabilu vietu jumtu segumu tirgū un ieguvuši plašu pielietojumu gan jaunu ēku būvniecībā, gan renovācijā. Metāla profiliem  ir ilgs kalpošanas laiks, augsta krāsas noturība un izturība pret koroziju. Metāla jumtu montāžas izmaksas ir zemākas salīdzinājumā ar bitumena vai keramikas dakstiņiem. Arhitektonisks izteiksmīgums, daudzveidīgas krāsas un faktūra, ekoloģiskā drošība, kā arī pieņemama cena padara metāla jumtus ļoti populārus Latvijas tirgū. Metāldakstiņu, profilklāja un ūdens noteku sistēmas izgatavošanai tipisks izejmateriāls ir auksti velmēts karsti cinkots tērauda skārds ar dažāda veida polimēru (Pe) un poliuretāna (PUR) pārklājumiem.

METĀLA JUMTU PRIEKŠROCĪBAS:

  • augsts ieklāšanas ražīgums;
  • materiāla mehāniskā izturība;
  • vienkārša montāža;
  • iespēja strādāt ar materiāliem negatīvā temperatūrā (atkarībā no izmantojamā seguma);
  • liela krāsu izvēle.
  • neliels svars (4-6 kg/m2);
  • pievilcīgs izskats (imitē keramiskos dakstiņus).

Paceļamie garāžu vārti

Perfekts balanss starp ekonomiju un augstām prasībām.

Paneļi

Paneļi ir izgatavoti no divām metāla plāksnēm, starp kurām ir siltumizolējošs pildījums. Paneļa siltumizolācijas koeficients – 0,56 U (W/m² K). Tie ir 40mm biezi visā plaknē un ir pieejami baltā, brūnā, sudraba un antracīta krāsās, vai zelta ozola, tumša ozola vai mahogany koka imitācijā. Vārtus iespējams krāsot jebkurā RAL tonī (sazinieties ar mums).

Krāsai ir 10 gadu noturības garantija.

Harmonisks izskats pateicoties neredzamam paneļu savienojumam. Vienmēr vienāds dēlīšu augstums ar izteiktu dizainu.

Pacelšanas mehānisms

Konstrukcijā tiek izmantots gadiem ilgi pārbaudīts un uzticams pacelšanas mehānisms. Tas ļauj līdzeni un vienmērīgi aizvērt un atvērt durvis ar vienu roku. Šis mehānisms ir pasargāts no korozijas slapja rudens vai ziemas laikā.

Vadība

Ar roku – slēdzami no iekšpuses ar aizbīdni vai no ārpuses ar atslēgu.

Ar automātiku – vadāmi ar tālvadības pulti, sienas pogu vai viedtālruni (drīzumā).